goblin_books (goblin_books) wrote,
goblin_books
goblin_books

Зажурене сміття.

 Вийшла якось Пільгозміївна садочком вишневим помилуватися.
А воно ж квіточки біленьки біля джерельця майорять, та й ще соловейко - тьох-тьох! Насварилася Пільгозміївна на птаха, щоб той курський акцент виправив і пішла до хати спочивати. Прокидається зранку - біда!  Замість джерельця купа сміття, деревця понівичені, від соловейка лише пір'я залишилось, скрізь таргани човгають, ще й щури, наїдені немов порося, регочуть.
 Засмутилася Пільгозміївна, а ось бачить - Телесик з напханим лантухом плентається. Озирається злодійкувато а потім з лантуха сміття викида.
- Людоньки, та що ж це робиться! - зарепетувала Пільгозміївна. - Ти що, покидьку, зовсім з глузду з'їхав?!
- Цить, дурепа! - сичить Телесик. - Це справа державна! У Файнодура сміттєзвалище сепаратизмом захворіло. Треба ж кудись сміття викидати? Ми ж бо єдина держава!
- Сміттєзвалище у нього навпаки - патріотичне, - рішуче відмовила Пільгозміївна. - Він з сусідами домовився сміття за сто золотих  лантух приймати, ось воно і збентежилось!
- Як сто? - зойкнув Телесик. - А Файнодур мені лише три платить!
 Тут люди збіглися і добряче Телесику боки натовкли. І не за те, що садочок занепастив, а за те, що лише по три золотих узяв. Вітчизну треба продавати задорого!

Tags: Телесик
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo goblin_books май 21, 2018 17:05 75
Buy for 20 tokens
Тут недавно сериал "Топор" критиковали. Дескать сделали из честного колхозника дурилку дворянскую. Так вам же ясно написали "по мотивам реальных событий". То есть события были, а герои и мотивы вполне себе законный авторский вымысел. Художник так видит. Точнее ему так требуют.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments