goblin_books (goblin_books) wrote,
goblin_books
goblin_books

Телесиків захист.

 Скрутно Івасику було останього часу.
Доводилось від Пільгозміївни кожного для на дереві ховатись, бо намагалася зміюка клята телесиковим м'ясцем поласувати. Осе щось про дотації та соціялку репетувала. Урвався йому терпець і завітав Телесик до сусідньої казки де й поцупив чарівного пилу. Найняв теслю, той і зробив з дубових стовбурів великих ляльок. Івасик власноруч тих ляльок розмалював блакитної фарби не пошкодувавши та й посипав чарівним пилом. Підхопилися лялькі мов живі, дрюками озброїлись та й почали бідолашного Телесика гамселити. Той репетує навіжено але не тікає, бо Пільгозміївна за тином чатує. Сама зміївна тих ляльок побоюється, чекає доки у Івасика терпець урветься. "Нічого, зима прийде, - міркує собі Телесик.- Пільгозміївна до сусідів жебракувати піде. Я тоді хату цими телепнями замість дров протоплю. І все буде добре".
 Гай-гай, не знав Телесик, що доброзичливий тесля вогнетривкою суміш'ю ляльок обробив.Та й сусіди вже давно зміюці грошей не позичають.
Tags: Телесик
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo goblin_books may 21, 2018 17:05 75
Buy for 20 tokens
Тут недавно сериал "Топор" критиковали. Дескать сделали из честного колхозника дурилку дворянскую. Так вам же ясно написали "по мотивам реальных событий". То есть события были, а герои и мотивы вполне себе законный авторский вымысел. Художник так видит. Точнее ему так требуют.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal