goblin_books (goblin_books) wrote,
goblin_books
goblin_books

Велике спрощення.

Є у Дніпропетровську ( це таке місто, яке деякі невигласи вважають Січеславом), велике збіговисько кам'яних скіфських справжніх українських баб.
Скніють вони під дощем та снігом і зиску з них ніякого. А ще є у Києві така собі Рада, що останього часу зубожіла розумово. Ну на те і є Великий Український Шлях. З такою тенденцію, мабуть там незабаром мавпи працюватимуть. Оскільки ми трошки повільно у цьому напрямку рухаємось, то є в мене пропозиція, що напевне зацікавить усіх економістів. Прискоритись треба, бо навіть для мавп треба десь банани закуповувати - а грошей катма. Так ось, треба з баб зробити депутатів. Одним пострілом зо два десятки зайців вб'ємо. І грошенят збережемо, і ефективність роботи ради одразу підвищиться. Та ще й з іноземців будемо доляри стягувать, бо вони неодмінно зацікавляться таким досвідом і побажають особисто подивитися. А ще ніхто не буде присікуватися до національності нових парламентарів, бо вони напевне праукраїнські. Якщо ж хто в цьому має сумніви, то він, напевне, є ворогом України.
Tags: гумор
Subscribe
promo goblin_books may 21, 2018 17:05 67
Buy for 20 tokens
Тут недавно сериал "Топор" критиковали. Дескать сделали из честного колхозника дурилку дворянскую. Так вам же ясно написали "по мотивам реальных событий". То есть события были, а герои и мотивы вполне себе законный авторский вымысел. Художник так видит. Точнее ему так требуют.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments