goblin_books (goblin_books) wrote,
goblin_books
goblin_books

 • Music:

Ще не вмерли в Україні...

А чому це на Украіні є українські націоналісти і свідомі українці? Де різниця? А хто такі свідомі українські націоналісти? Чи може бути українцем той що католик або сала не їсть?Питання ці бентежать дуже. Інших питань мабуть в Україні нема. А тут ще й росіяни нашого рідного Бульбу привласнили. Ми мовчемо, бо кляті ляхи ще образяться. Вони ж, здрайки, досі нашого Бандеру не поважають.
 А культуру як розвинути? Клята радянська влада нам тільки Багряного залишила. Тисячі радянських  українських письменників треба терміново забути бо невдобні вони. А нинішні письмовники Шкляр та Матіосс до політики кинулись, ні щоб "Сексуальні пригоди чорного ворона" оприлюднити. Ось і доводиться вінки біля Тараса сльозами зрошувати.
 Вирішили історію трішки редагувати, та й самі заплутались. То в УПА більшість росіян, то в "Просвіті" українців втратили. Знання мови, так одразу гроші давай. Вчені по різних країнах розбіглися, мабуть сказилися. Доводиться характерниками пишатися( а що воно таке?) та бойового гопака вистрибувати. А якщо  не стрибати, то одразу  москалем образять. Пиво пити й кричати "нехай у нашіх ворогів горло пір"ям проросте" страшно - як наша еліта розмовляти буде?

 Та й еліта наша якась незугарна, на розплід не годиться. Якщо мову завчила то вже добре, спадкоємчики більш англійску вживають. Аби тільки не російську.
 А може досить ворогів шукати? Треба садки вишневі плекати, будувати хати, промислові підприємства розвивати. Тоді може і в космос злітаємо, прапор на Марсі залишимо, щоб там не яблуні а вишні цвіли.
 І приберемо, нарешті, огидне "г з гратами", бо наше українське горло точно пір"ям проросте.

 
Tags: история украинской фантастики
Subscribe
Buy for 30 tokens
Вы можете спросить: а какое нам вообще дело до проблем Башнефти? А я вам отвечу – прямое! Башнефть, если кто не в курсе, это основной поставщик денег в бюджет Республики Башкортостан. Упадет доля рынка, упадут продажи и прибыль. Упадет прибыль – упадет количество налогов в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments